+48 091 44-27-200
+48 091 44-27-213

INFORMACJE OGÓLNE

Dla komfortu pobytu  przez Państwa w naszym szpitalu, proponujemy, aby zabrać ze sobą do szpitala:

  • przybory toaletowe
  • ręczniki
  • pidżamy
  • kapcie/klapki pod prysznic
  • bieliznę osobistą
  • szlafrok
  • sztućce i kubek 

oraz

  • w przypadku posiadania protezy-pojemnik do jej przechowywania. 

 

 

Pacjentów korzystających z usług naszej placówki prosimy również o zabranie ze sobą  posiadanej  dokumentacji medycznej z dotychczasowego leczenia, bądź w przypadku chorób przewlekłych przynajmniej o wykaz zażywanych leków.

 

 

 

Istnieje możliwość pozostawienia rzeczy wartościowych w depozycie, ale w miarę możliwości prosimy o nie zabieranie ich ze sobą.

 

 

 

Wjazd na teren szpitala jest odpłatny / nie dotyczy: transportu chorych do i ze szpitala/ do dyspozycji są miejsca postojowe.

 

 

 

 

Szpital oferuje bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego w głównym budynku szpitala, w miejscach pobytu pacjentów.  Warunki oraz szczegóły techniczne dotyczące korzystania z sieci bezprzewodowej określa Regulamin, który dostępny jest w każdym oddziale szpitala oraz na stronie internetowej szpitala www.szpitalzdunowo.pl/Dla pacjentów. 

 

 

 

 

Na terenie szpitala dla potrzeb pacjentów, jak również osób odwiedzających chorych dostępny jest bufet, który znajduje się w  głównym budynku szpitala na poziomie minus 1.  

 

 

 

 

 

Na tym samym  poziomie znajduje się również kaplica szpitalna; nabożeństwa w kaplicy odbywają się w niedzielę i święta o 8:30 oraz we wtorki o 16:30.

 

 

 

Na terenie szpitala obowiązuje zakaz palenia tytoniu.          

 

 

 

 

Przyjęcie do szpitala, pracowni diagnostycznych oraz poradni.

 

Leczymy wszystkich pacjentów.

 Aby skorzystać z bezpłatnych badań, zabiegów i leczenia szpitalnego, pacjent powinien posiadać przy sobie dowód osobisty, skierowanie /jeżeli tryb przyjęcia określa taki wymóg/ oraz jeden z dokumentów uprawniających do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych.

 

 

 Aktualne informacje na temat potrzebnych dokumentów, ich ważności widnieją na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia http://www.nfz-szczecin.pl/dowody_ubezpieczenia.htm

 

 

Osobom nieubezpieczonym lub osobom, które nie przedstawią w wymaganym terminie powyższych dokumentów zostanie wystawiona faktura wg obowiązującego Cennika Usług Medycznych dostępnego w miejscu udzielania świadczeń oraz w Dziale Marketingu, tel. 91 44-27-205 w godz. 7:00-14:30, e-mail: marketing@szpitalzdunowo.pl